Dzięki możliwości oglądania w pełnym kolorze w dzień i przy słabym oświetleniu oraz przełączaniu się na ultrawydajne widzenie w nocy w nocy, nowy celownik dzienny i nocny Infiray Tube TD70 V2 jest idealny do zwalczania lisów i robactwa i może być sparowany z laserem ILR1200 dalmierz do precyzyjnych pomiarów Infiray Tube TD70L V2 odległości.

TD70L V2 posiada obiektyw o ogniskowej 70 mm zapewniający imponujące gromadzenie światła, w połączeniu z zaawansowaną czułością, aby zapewnić kolorowe obrazy w świetle księżyca i gwiazd.

Dzięki powiększeniu optycznemu 5,5x i zoomowi cyfrowemu do 22x, TD70L V2 oferuje doskonałe pole widzenia zarówno do zastosowań z bliskiej, jak i dalekiej odległości.

W ciągu dnia, od świtu do zmierzchu, kiedy ludzkie oko ma trudności z dostrzeżeniem szczegółów celu, TUBE NV zwiększa możliwości rozpoznawania celu.

W połączeniu z żywym wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości 1440×1080, użytkownicy mogą doświadczyć niezrównanej precyzji i wyrazistości podczas fotografowania w nocy.

Wyraźne obrazowanie w dzień i w nocy

Cyfrowy noktowizor nowej generacji wykorzystujący zaawansowaną platformę przetwarzania obrazu, aby zapewnić precyzyjny obraz w dzień i w nocy.

Strzelanie o wysokiej precyzji

Celem TD70L jest „1 kliknięcie = 0,2 MOA”, co oznacza 5,7 mm regulacji na 100 m. Pozwala to na większą precyzję zerowania, co poprawia dokładność celu.

Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości

TD70V2 jest wyposażony w ekran AMOLED o rozdzielczości 1440×1080, który umożliwia wyraźne wyświetlenie większej liczby szczegółów, co znacznie poprawia kontrast i szybkość odświeżania, zapewniając obraz wyraźniejszy i ostrzejszy niż kiedykolwiek wcześniej.