Nowy ręczny monokular termowizyjny Infiray EH35 zapewnia wysoką wydajność obrazowania termowizyjnego w niewiarygodnej Infiray eh35 cenie.

Dzięki czujnikowi NETD o rozdzielczości 640 x 512 12 mikronów sub 25 mK i obiektywowi 35 mm Infiray EH35 jest idealnym spotterem termowizyjnym do polowania na jelenie, obserwacji lasów, obserwacji dzikiej przyrody i zwalczania robactwa, zapewniający zasięg wykrywania do 1800 m za mniej niż 1700 GBP.

Infiray EH35 wykorzystuje najnowsze algorytmy obrazu i jest wyposażony w wysokowydajny czujnik termiczny z NETD<25mk, który zapewnia ostrzejsze i bardziej realistyczne obrazy na wyświetlaczu AMOLED 1440×1080.

Dzięki powiększeniu od 2x do 8x, EH35 zapewnia szerokie pole widzenia do obserwacji w lasach, ale jest w stanie dostarczyć szczegóły z dużej odległości przy minimalnej pikselacji.

Wbudowany tryb Ultra-clear, który zwiększa klarowność i ogólną szczegółowość obrazu, jest przeznaczony do stosowania w złych warunkach pogodowych.

Nowy projekt kółka przewijania

W modelu EH35 zastosowano nowe kółko przewijania z funkcjami podwójnego działania, takimi jak „Obróć + naciśnij”, które umożliwia wykonanie większości operacji wykonywanych za pomocą tradycyjnych przycisków, co zapewnia bardziej efektywną obsługę nawet w rękawiczkach.

Chłodny/ciepły odcień obrazu

Użytkownicy mogą cieszyć się wizualnie wyraźniejszą jakością obrazowania z dużą ilością szczegółów i podświetlać cele w chłodnym odcieniu, podczas gdy ciepły odcień zapewnia delikatniejsze obrazowanie i pozwala uniknąć zmęczenia wzroku spowodowanego długotrwałym obserwacją.